Reklamní

Moje kariéra

Jak si hledat práci

Možností je mnoho. Důležité je, abyste si promysleli, jaká lokalita a pozice by pro vás byla nejvhodnější.Kromě čtení inzerátů v tisku, můžete vyhledávat nabídky práce přes internet, kde má své nabídky nejen každá místní pobočka úřadu práce, ale i soukromé agentury a internetové pracovní portály (napr.jobDnes.cz).

Motivační dopis

Stojíte před otázkou, jak napsat motivační dopis? Podobně jako je tomu u životopisu, i v případě motivačního dopisu se nevyplácí podcenit jeho důležitost. V sekcii Motivační dopis naleznete několik tipů a rad, které vám jeho psaní usnadní. Ať už se setkáte s názvem motivační dopis či průvodní dopis, hlavní je, abyste si správně poradili s jeho napsáním.

Životopis

Možná právě hledáte novou práci nebo vás jen zajímá, jak má vypadat správně napsaný životopis. Není to nic náročného, pokud víte jak na to. Stačí dodržet několik pravidel, které Vám usnadní cestu k úspěchu. Přečtěte si je v sekci Životopis.

loading...
Reklamní
Reklamní
Reklamní
Loading...
<!-- /15944428/Mujplat.cz/Mujplat.cz_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>