Реклама

Чи може тато взяти лікарняний для маленької дитини?

- Так. Відповідно до ст. 35 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням", допомога з тимчасової непрацездатності надається застрахованій особі, у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату зарплати, у разі необхідності догляду за хворою дитиною.

Відповідно до Інструкції "про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян" (МОЗ України), порядок видачі документів, які свідчать про тимчасову непрацездатність в зв'язку з доглядом за хворим членом сім'ї, листок непрацездатності видається лікарем одному із працюючих членів сім'ї, який фактично здійснює догляд за хворим.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>