Реклама

Чи можна піти працювати, не виходячи з декретної відпустки (зі збереженням виплат)?

- Так, ст.179 КЗпП дозволяє вихід на роботу жінкам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, але тільки на умовах неповного робочого дня, і тільки за бажанням жінки. Виплата допомоги по догляду за дитиною повністю зберігається.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>