Реклама

Скільки коштують подарунки до Дня Валентина?

Цієї неділі всі закохані вважають своїм обов'язком (або приємною можливістю) привітати свою другу половинку. Окрім ніжних слів і поцілунків, багато хто хоче підкріпити свою любов речовими доказами.

Редакція Деньги.ua з'ясовувала, у скільки обійдеться українцям зустріти День закоханих.

На суму до 500 гривень можна без проблем знайти масу милих романтичних штучок - сувенірів у формі сердечок, янголят і м'яких іграшок. Також очікується підвищення попиту (і підвищення цін) на квіти.

Більш оригінальний варіант пропонують інтернет-магазини: вони, як правило, спеціалізуються на забавних комп'ютерних дрібницях, наприклад, usb-підігрівачі чашок.

Практичних особистостей зацікавить варіант використання подарункових сертифікатів. На сьогоднішній день їх пропонують як салони краси, так і магазини косметики та парфумерії. Звичайно, таким чином йду елемент непередбачуваності, але, з іншого боку, з'являється можливість власного вибору. Такі сертифікати можуть коштувати від 100 до 1000 гривень.

Романтична вечеря у ресторані обійдеться від 500 гривень на двох. А два квитки в кіно - вечірній сеанс, "місця для поцілунків" - 100 гривень. Середній бюджет на святкування дня Валентина за останні два роки майже не змінився, і становить близько 1200 гривень.

Mojazarplata.com.ua бажає вам любові і можливості дарувати будь-які подарунки своїм коханим.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>