Реклама

Фінансовий прогноз

Кризи, якими б вони не були серйозними, мають своє завершення. Завершення нинішньої економічної кризи очікують, за найбільш оптимістичними прогнозами, вже цього року.

Фахівці Міжнародного Валютного фонду говорять про те, що відновлення буде повільним, а керівник Федеральної резервної системи (ФРС) США Бен Бернанке вважає, що повернення економіки на докризовий рівень займе два-три роки.

Українці на подив райдужно налаштовані по відношенню до майбутнього: Юлія Тимошенко вважає, що закінчення кризи в Україні
можливе вже в березні 2010, а голова радників при НБУ Валерій Литвицький очікує поліпшення ситуації в другій половині 2010 року.

Опитування громадської думки показали, що прості громадяни більш обережні у своїх прогнозах, ніж політики. 87% американців, 75% росіян і 67% українців відповіли, що криза в їхніх країнах продовжується і на спад не йде.

Але не варто забувати, що завершення кризи буде менш різким і помітним, ніж її початок. І можна сподіватися, що в 2010 році відступлять основні проблеми минулого року.

Одним з нагальних фінансових питань було і залишається отримання кредитів. Очікується, що цього року вони приділять основну уваФінансовийгу не стільки новими кредитами, скільки перекредитування старих (зміна позичальника на вже існуючий кредит). Головним чином це стосується іпотечних кредитів. Середні ставки будуть знижуватися від 25-27% до 20-22%

Не виключено, що заборона на валютне кредитування буде скасований у середині цього року, якщо гривня буде зміцнюватися.

Читайте також:

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>