Реклама

Чим гарні жінки-керівниці?

Деякі країни Європи вже кілька років дотримуються закону, згідно з яким на керуючих посадах має працювати не менше 40% жінок.

Цей закон був прийнятий з метою врегулювання прав чоловіків і жінок, і для того, щоб у жінок була можливість вносити свій вклад в сімейний бюджет.

В Україні подібні закони поки що не прийняті, але кількість жінок, які досягають успіху в кар'єрі і займають управлінські позиції, незмінно зростає. Соціологи кажуть, що такі якості як емпатія, можливість поставити себе на місце співрозмовника, емоційність і прагнення допомагати іншим, які присутні у сучасних жінок, є одними з найбільш важливих і затребуваних лідерських навичок.

Незважаючи на те, що жінки-начальниці менше ризикують в порівнянні з чоловіками, вони набагато менш вразливі перед зовнішнім тиском. Також вони більшою мірою підтримують інновації та легко ініціюють зміни. Таким чином, ті компанії, які обирають керівником виключно чоловіка, тим самим обмежують можливості свого розвитку.

 

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>