Реклама

Найбагатший топ-менеджер після кризи став отримувати всього 84 млн. доларів на рік

Робота менеджера має свої складності й переваги, але вкладення в свою кар'єру, як правило, окупаються. З поступово зростаючою відповідальністю росте і рівень заробітків. І оклади топів та генеральних директорів складають чималу суму. Але яку саме?

Американські дослідники вивчили топ-менеджерів у всьому світі і склали рейтинг найбільш успішних представників цієї професії.

У 2009 році лідером став Ларрі Еллісон, творець і керівник компанії Oracle - його річна зарплата склала 84,5 млн. доларів. Майже стільки ж він одержував і в 2008. Можливо, вам здасться, що це карколомна сума, але ні - це результат кризи. Адже в 2007 році Ларрі заробив 182 млн. доларів.

Свої мільйони він заробив на роботі з інформацією - компанія Oracle займається її використанням, управлінням і захистом, і майже три десятки років розробляє програмне забезпечення.

Найбагатший топ-менеджер живе на широку ногу. Наприклад, він може похвалитися тим, що вклав кошти в будівництво селища на тихоокеанському узбережжі.

Зараз Ларрі Еллісон знаходиться на шостому місці в рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes і далеко обігнав за рівнем доходів своїх колег.

У першу трійку топ-менеджерів увійшов також Рейман Елліот, що працює в компанії-виробнику медтехніки Equilar, з річною зарплатою в 33,4 млн доларів, і Рей Ірані, який очолює нафтогазову компанію Occidental Petroleum, з доходом в 31,4 млн. доларів.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>