Реклама

Як вчинити з недоречними подарунками? Продати на інтернет-аукціоні

Ви любите дарувати подарунки? А отримувати? Чи бувало таке, що після свят у вас накопичувалося безліч подарунків, які вам зовсім не потрібні, і тепер невідомо, що з ними робити?

З такою пробемой сталікваются багато, і вирішують її самими різними способами. Наприклад, користувачі інтернет-аукціону eBay в минулому році витратили майже 2,5 мільярда доларів на "непотрібні" подарунки. Як це визначили? Дуже просто: у середньому один різдвяний подарунок з десяти, придбаних на аукціоні, в самому незабаром виставлявся на продаж від імені нового власника. У загальній складності кількість таких "передаровуватимемо" лотів доходить до двох мільйонів в рік. До речі, один подарунок обходиться користувачам eBay в суму близько 50 доларів.

Які подарунки виявляються найбільш непотрібними? Згідно британським дослідженням, в топ-рейтинг входять шкарпетки, тапочки, шарфи, книги, піна для ванної, халати і светри з новорічними малюнками.

Іноді причиною такого ставлення до подарунків є бажання заощадити в кризу: якщо вже непотрібні речі все одно накопичуються, чому б не зробити з них яку-небудь користь?

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>