Реклама

Найпопулярніші начальники за версією Forbes

Нескладно порахувати, скільки заробляють топ-менеджери, або чия компанія приносить найбільший дохід. Але в успіху начальників завжди є ще один важливий фактор - ставлення до них підлеглих.

Журнал Forbes опублікував рейтинг топ-менеджерів, які виявилися найбільш популярними в очах власних співробітників.

Перше місце зайняв Кен Пауелл, директор харчової компанії General Mills. Рейтинг схвалення, виставлений його підлеглими - 100%. Співробітники високо оцінюють його бізнес-стратегії і робочі пріоритети.

На другому місці - президент Стенфордського університету Джон Хеннессі, якого схвалюють 98% співробітників. Головна його перевага, на думку опитаних, - створити гарне місце для роботи.

Стів Джобс, чия зарплата вже кілька років не перевищує 1 долара, але чия популярність залишається стабільно високою, отримав третє місце. Його схвалюють 97% співробітників, і поважають за найбільш нестандартні якості, як, наприклад, за харизматичність і вміння завойовувати аудиторію.

Також до першої п'ятірки увійшов головний менеджер Google Ерік Шмідт, якого високо оцінили за вміння мотивувати співробітників, і Ллойд Бленкфейн, директор фінансової компанії Goldman Sachs.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>