Реклама

Рейтинг лютневих вакансій в Україні

Після сплеску активності у першій половині лютого в другій частині місяці спостерігався незначний спад на ринку праці України, повідомляє Career.ua.

Перш за все, це пов'язано з минулими президентськими виборами. Тепер же, коли політична ситуація в країні стабілізувалася і найближчим часом стане зрозуміло, який курс обере новий президент, можна говорити про те, що активність на ринку праці почне рости.

Традиційно найбільшу кількість вакансій було відкрито на позицію менеджера з продажу. Люди, які приносять компаніям прямий прибуток, постійно потрібні на українському ринку праці вже не перший рік: майже 8000 відкритих в лютому вакансій - цьому наочне підтвердження.

Як і раніше, підвищеним попитом користуються українські програмісти, які займаються розробками програмного забезпечення та веб-додатків. Серед інших спеціальностей, які були найбільш затребувані протягом лютого, можна виділити ріелторів і медпрацівників: на кожного фахівця довелося відповідно більше двох та трьох відкритих вакансій.

Найменшим попитом у лютому користувалися працівники телекомунікацій, охорони, банківської сфери, а також системні адміністратори і секретарі: на кожну відкриту вакансію в лютому налічувалося два претенденти.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>