Реклама

Роботи побільшало, а зарплати поки не змінюються

Можна побачити, що за минулий місяць ситуація на ринку праці продовжує вирівнюватися. За даними порталу Superjob число вакансій у порівнянні з січнем 2009 зросло у півтора рази, в основному, за рахунок осінніх місяців. Попитом користуються фармацевти, медики і провізори, що пояснюється епідемією. З легкістю знайдуть для себе пропозиції і працівники сфери послуг.

Напередодні Нового Року менеджери з туризму можуть розраховувати на непогану виручку: попит на тури до теплого моря або на гірськолижні курорти збільшився майже в півтора рази.

На менеджерів з продажу, програмістів і ріелторів не діє ні епідемічний фактор, ні наближення свят - ці претенденти продовжують бути найбільш затребуваними.

У порівнянні з минулим роком зріс випуск промислової продукції, хоча набирати персонал власники компаній поки що не поспішають: підприємства всього лише повертаються до докризових темпів роботи.

Збільшення кількості робочих місць поки ніяк не відбилося на зарплатах - за останній місяць вони залишилися сталими.

Якщо відволіктися від вітчизняних реалій, можна здивуватися абсолютно протилежній ситуації китайських працівників: на єдину вакансію міністерства науки і технологій подали резюме більше чотирьох тисяч чоловік. Причина - у стабільно високій зарплаті державних службовців.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>