Реклама

Найбільше українські співробітники цінують на своїй роботі своєчасну виплату зарплати

Дослідження рекрутингової компанії HeadHunter показало, що 97% українських офісних співробітників вважають головною перевагою компанії-роботодавця своєчасну виплату зарплати. Найімовірніше, така статистика свідчить про нестачу надійності під час кризи, коли збереження робочого місця найчастіше означало скорочення заробітної плати. Але важливу роль грають і інші чинники: коли співробітник відчуває, що до його ідей прислухаються, може брати участь у прийнятті рішень і розуміє, що дійсно вносить цінний внесок у роботу компанії.

86% опитаних погодилися, що мають значення і кар'єрні перспективи: вони хочуть розпланувати свій професійний шлях мінімум на два-три роки вперед.

73% і 75% відзначили необхідність зручного робочого місця і розділення цінностей компанії. Ті компанії, які забезпечують своїм співробітникам професійні навчальні програми або програми особистого розвитку, можуть розраховувати на лояльність більше 60% співробітників.

Цікаво, що такі фактори, як величина компанії, її престиж і популярність бренду працівників цікавлять найменше.

В опитуванні взяли участь більше чотирьох тисяч чоловік.

12.05.2010

Mojazarplata.com.ua

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>