Реклама

За зарплату в конвертах почнуть штрафувати тих українців, які її отримують

За даними Державної податкової адміністрації України половина співробітників отримує зарплату «у конверті». Через це до Пенсійного фонду та місцевих бюджетів надходить недостатньо податкових відрахувань. Так що податківці готують новий законопроект, згідно з яким, за виплату зарплати в конверті, буде зніматися штраф як з роботодавця, так і з співробітника. Сума штрафу - 1700 гривень.

Нагадаємо, що за існуючим українським законодавством виплата зарплати у конвертах, хоча і є карними, але покарання у вигляді штрафу або арешту підлягає тільки роботодавець.

За рахунок нових заходів боротьби з сірими зарплатами Міністерство фінансів розраховує поповнити бюджет на 10 мільярдів гривень.

Тим не менше, юристи кажуть, що ввести новий законопроект буде непросто. Оскільки в ньому вказується, що співробітник і роботодавець несуть «солідарну відповідальність», а сам термін «солідарна відповідальність» відсутній в Кодексі про адміністративні правопорушення, оскаржити виписаний штраф буде досить легко.

14.05.2010

Mojazarplata.com.ua

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>