Реклама

Скільки отримують герої книг та мультфільмів?

Forbes склав щорічний рейтинг п'ятнадцяти багатіїв ... яких ніколи не існувало насправді. Хто з вигаданих персонажів розпоряджається найбільш значними коштами? За версією Forbes, на першому місці опинився Карлайл Каллен - герой вампірськой саги Стефані Майєр "Сутінки". Його статок за приблизними оцінками становить 34,1 млрд. доларів. Такий рівень доходу недивний, враховуючи те, що у Карлайла Каллена було багато часу на фінансові справи - за книгою, вік вампіра більше 300 років. Крім того, його прийомна дочка володіє даром передбачення, що дуже вигідно при інвестуванні коштів.

На другому місці - класичний герой мультфільмів Скрудж МакДак, що володіє 33, 5 млрд доларів. А ось дядечко Сем цього року зник з рейтингу за загадковою причиною: експерти Forbes кажуть, що оцінити його стан не представляється можливим, оскільки неможливо підрахувати, скільки коштують його долари.

У різні роки в цей рейтинг потрапляли такі знаменитості, як Віллі Вонка, власник шоколадної фабрики, Містер Бернс з мультсеріалу "Сімпсони", глава сімейки Адамсів Гомес, водопровідник Маріо і один з героїв поттеріани Люциус Малфой, за чутками, який розбагатів на продажу котлів.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>