Реклама

Третина росіян працює тільки заради зарплати

З усіх досліджених країн це найвищий показник, інші працівники знаходять мотивацію у професійному розвитку і задоволенні від діяльності.
Опитування, проведене кадровим агентством "Kelly Services", показало, що 51% працівників США щиро любить свою роботу і працює із задоволенням. Трохи нижче цей відсоток серед жителів Азії та Європи - 49% і 39% відповідно. А ось у Росії лише 16% опитаних працюють з повною віддачею. Основна робоча мотивація росіян - зарплата. Цей параметр назвали найбільш важливим 37% співробітників.

Для порівняння, тільки 27% американців і 20% жителів Азії та Європи показали такі ж результати.

23% росіян відповіли, що можуть піти з роботи через невисоку зарплату, в той час як в інших країнах відсоток охочих звільнитися не перевищував 15%.

Рекрутери вважають, що такі результати дослідження пояснюються специфікою ситуації на ринку праці. Кілька років до початку кризи характеризувалися стрімким кар'єрним зростанням, плинність кадрів протягом року могла становити 100%, а багато співробітників просто розпестили високими окладами.

У той же час не варто забувати про те, що мінімальна зарплата в країнах Європи все-таки дозволяє її отримувачам досить безбідне існування, на відміну від мінімальної зарплати в СНД, яка рідко коли перевищує прожитковий мінімум.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>