Реклама

Творча робота подовжує життя і покращує здоров'я

За результатами дослідження, що тривало понад 20 років (з 1968 по 1991 рр..) Та охопило п'ять тисяч сімей, з'ясувалося, що одноманітна робота може бути шкідлива. Якщо основні робочі обов'язки ніяк не змінюються день у день, робота не передбачає розвитку і вдосконалення нових умінь, а робочий день - суцільна рутина, це погано позначається не тільки на настрої, але і скорочує тривалість життя.

Виявляється, що співробітники, робота яких не вимагала особливої відповідальності та прийняття рішень, хворіли більше і старіли раніше, ніж співробітники з більш "стресової" роботою.

Крім того, робоча рутина знижує уважність і приводить до сонливості. Цікаво, що ні доброзичливі колеги, ні спокійна посада, ні легкість виконуваних обов'язків не перекривають собою негативний вплив нудної роботи.

Звичайно, тут є і зворотна залежність - люди, що вибирають для себе нецікаву і нудну роботу, рідко займають активну життєву позицію і ведуть менш здоровий спосіб життя.

А чи відрізняється зарплата на нудній і цікавій роботі? І скільки заробляють творчі люди? Про це ви зможете дізнатися, заповнивши анкету про роботу і зарплату.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>