Реклама

У Коста-Ріці жінки отримають додатковий вихідний

Недавні президентські вибори в Коста-Ріці завершилися несподіваним результатом: вперше за час історії країни президентську посаду обійняла жінка, Лаура Чінчілья. Несподіваним такий поворот став і для самої Лаури, яка коли-то й не мріяла про посаду президента. Тепер вона увійшла до одного списку з жінками-президентами Індії, Аргентини та Чилі.

Її перемога багато в чому пояснюється підтримкою жіночого спільноти: у своїх передвиборних виступах Лаура Чінчілья обіцяла жінкам активно займатися захистом їхніх прав і добиватися рівної соціальної позиції з чоловіками. І під час виборів набрала 47% голосів, замість необхідних 40%.

З 8 травня вона офіційно вступить на посаду, але з новими проектами виступає вже зараз. Зокрема, Лаура запропонувала зробити п'ятницю додатковим вихідним для жінок. Це рішення має дозволити жінкам більше часу приділяти сім'ї і дому, і відпочити від роботи. Якщо закон буде прийнятий, то тривалість робочого тижня зміниться для всіх жінок, незалежно від того, де вони працюють.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>