Реклама

Українським мігрантам буде легше отримати роботу в Росії

Сьогодні, 7 травня, Дума прийняла законопроект про трудові патенти для мігрантів. Внесено поправки до закону «Про правове становище іноземних громадян», а також в податковий і бюджетний кодекси РФ.

Зараз трудові мігранти можуть офіційно влаштовуватися на роботу не тільки до організацій, але й до фізичних осіб. Наприклад, на посаду сторожа, садівника, няньки або помічника в домашньому господарстві. Щоб отримати дозвіл на таку роботу, громадянам сусідніх країн потрібно буде отримати патент, вартістю 1 тисяча рублів (близько 33 доларів, або 260 гривень). Патент буде дійсний на термін від одного до трьох місяців, і може кілька разів подовжуватися на протязі одного року. Отримати патент можна у Федеральній міграційній службі Росії.

Крім того, для отримання дозволу на роботу мігранти повинні будуть здати відбитки пальців і сфотографуватися.

За допомогою цього нововведення Федеральна міграційна служба розраховує захистити національний ринок праці та врегулювати зовнішню трудову міграцію.

За даними соціологічних досліджень, майже 10% українців хоч раз виїжджали на роботу за кордон. При цьому найбільш привабливою країною в ближньому зарубіжжі для трудових мігрантів є саме Росія. Там працює понад мільйон українців. Як правило, українські мігранти зайняті у сфері торгівлі, транспорту або будівництва. Щоб дізнатися, на які зарплати можна розраховувати в Україні, заповніть Анкету про роботу і зарплату.

7.05.2010

Mojazarplata.com.ua

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>