Реклама

У Європі вважають, що українкам час іти в політику

Прес-секретар з питань України в Бундестазі Віола фон Крамон-Таубадель в інтерв'ю виданню Deutsche Welle заявила, що висловлювання Януковича і Азарова про те, що жінки не в змозі проводити реформи, погано впливають на міжнародний іімдж України. 

Нагадаємо, 19 березня в Дніпропетровську Микола Азаров заявив, що "не жіноча це справа - проводити реформи в Україні". А Віктор Янукович запропонував Юлії Тимошенко провести на кухні дебати напередодні другого туру виборів. 

Прес-секретар зазначила, що, коли аналогічні репліки звучали в ході передвиборної компанії, іноземні спостерігачі дотримувалися нейтральної позиції і намагалися не втручатися, сподіваючись, що передвиборчі гасла не будуть мати відношення до дійсності. Але продовження цієї тенденції є, на думку європейців, кроком назад для України. 

Також Віола фон Крамон-Таубадель сказала, що будь-який глава уряду в Західній Європі, який говорив би про нездатність жінок здійснювати реформи, тим самим поставив би хрест на своїй політичній кар'єрі. 

До речі, в 1970-х в уряді Німеччини майже не було жінок, і їх кількість стала зростати тільки після прийняття законів, що визначають мінімальне число жінок в органах влади. Зараз канцлер Німеччини Ангела Меркель - одна з найвпливовіших жінок світу. 

Зараз у багатьох країнах триває процес інтеграції жінок в управлінські структури. У Норвегії з 2006 року діє закон, згідно з яким жінки повинні складати 40% членів у спостережних радах, жінки Індії нещодавно отримали 33% місць у парламенті, половина іспанських міністрів - жінки. Але в новому складі українського Кабміну немає ні однієї представниці прекрасної статі. 

Депутат Бундестагу вважає, що українки мають захищати свої права і дати чітко зрозуміти, що парламенту потрібні жінки. Вона планує дізнатися, що може зробити Євросоюз на підтримку жінок в Україні і заявляє, що Німеччина вже готова надати необхідну підтримку.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>