Реклама

Голова Секретаріату Президента Віра Улянченко може лише мріяти про нормований робочий день

Голова Секретаріату Президента Віра Улянченко розповіла журналістам, як поєднувати професійні обов'язки з сімейним життям.

Останні десять років її робота така, що замість восьмигодинного робочого дня і двох вихідних на тиждень працювати доводться майже цілодобово. Незважаючи на це, Віра залишається люблячою мамою і дружиною, а її родина вже звикла до такого суворого графіку.

На щастя, чоловік Віктор не з чуток знає про труднощі роботи в держдепартаменті: він сам довго працював держслужбовцем, і тепер може не тільки зрозуміти постійну зайнятість дружини, але й обговорити з нею робочі питання.

По стопах батьків збирається піти і дочка Віри Улянченко: "... дитина, відповідаючи на запитання, ким він мріє стати, каже, що хоче працювати так, як мама або тато, тому що про іншу роботу вона не чула. А наші з чоловіком розмови про державу, про державне будівництво, реформи, розчарування, діяльність в регіонах чує постійно ".

До речі, Віра Улянченко - лауреат премії «Український Національний Олімп» у номінації «Людина-легенда».

Які ще є шляхи для жінки врівноважити кар'єру з особистим життям? Про історії успіху Лариси Денисенко, Марісси Майєр і Міли Йовович читайте в розділі

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>