Реклама

Мільярд можна заробити на коміксах та підгузках

Не секрет, що більшість мільярдерів отримують свій стан за принципом "спочатку я почав продавати газети і лимонад, а потім мій дядько залишив мені у спадок десять мільйонів". Однак до рейтингу найбагатших людей за версією Forbes потрапили 97 мільярдерів-дебютантів. Кожен з них заробив стан власними силами, без багатих родичів або компаньйонів. 

Найбільш успішний з них - чилієць Хорст Паулменн, який вже більше тридцяти років займається торгівлею продуктами та побутовою хімією. Зараз у його розпорядженні найбільша торгова мережа Латинської Америки і 5 мільярдів доларів. 

Інший приклад успішного саморозвитку - японець Кеічіро Такахара, що заробив 2 мільярди доларів на виробництві підгузників і гігієнічних серветок. 

Корейскоій автомобілебудівник Лі Шуфу перепробував кілька варіантів до того, як розкрутити свій бізнес. Він працював студійним фотографом, займався запчастинами для рефрижераторів, а в підсумку викупив в держави завод з виробництва мотоциклів і зробив на цьому статок. 

У рейтингу Forbes є й приклади того, що іноді не потрібно вкладати у свій бізнес десятки років, щоб підняти його на світовий рівень: досить прийняти потрібне рішення в потрібний момент. Так, американець Айзек Перлматтер має більше ніж півтора мільярда доларів за рахунок перепродажу прав на популярні комікси "Людина-павук", "Люди Ікс", та інші. 

А скільки можна заробити на співах та зовнішності? Про зарплату Бейонсе, Пола Маккартні, і Анжеліни Джолі, ви можете дізнатися в розділі VIP-доходи.


loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>