Реклама

Зарплата льотчиків США, що володіють іноземними мовами, зросте на 1000$

Льотчики США, які володіють іноземними мовами, отримають надбавку до зарплати в розмірі від 500 до 1000 доларів. 
Максимальний розмір доплати належить тим, хто говорить двома іноземними мовами. Щоб знання не залежувалися, військовослужбовці повинні щорічно складати іспити. 

При цьому не всі мови вважаються однаково корисними: список мов, знання яких буде додатково оплачуватися, складається зі ста пунктів і ділиться на три групи. Перша - вкрай необхідні, серед них російська, французька та іспанська.

Друга - мови, необхідні на випадок кризи, такі як іврит, грузинський і узбецький. Третя група носить непримітну назву "інших мов" і включає в себе, зокрема, українську і білоруську. При цьому американський льотчик, що говорить українською, буде отримувати не меншу суму, ніж за знання мови з першої групи необхідності. 

Начальник мовної та країнознавчої програми ВПС США запевняє, що це нововведення стосуватиметься навіть тих співробітників, яким для виконання своєї роботи не потрібне знання іноземних мов. Ті, хто надбавки хочуть, але іноземних мов поки не вивчили, зможуть це зробити на спеціальних курсах від ВПС.

loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>