Реклама

Хто їздить на службових авто в Україні?

Mojazarplata.com.ua дізналася, представники яких професій найчастіше користуються службовими автомобілями.

Mojazarplata.com.ua дізналася, представники яких професій найчастіше користуються службовими автомобілями.

З'ясувати це дозволяє Калькулятор зарплати, заснований на даних більше 20 000 анкет, заповнених українськими респондентами на сайті Mojazarplata.com.ua.

За даними Калькулятора зарплати в Україні найчастіше службовими авто користуються:

  • Менеджери з маркетингу або продажу - 50% учасників анкетування Mojazarplata.com.ua
  • Керівники відділу кадрів - 14,26%
  • Юрисконсульти - 11,11%

Зазвичай службове авто надається співробітникам, чия робота вимагає активних пересувань протягом дня і спілкування з клієнтами. Проте, у ряді випадків автомобіль компанії стає і бонусом для особливо цінних працівників.

Службове авто в Україні, за даними Калькулятора зарплати, не надається вчителям, лікарям, банківським службовцям, економістам і розробникам ПЗ.

Надія, службовець відділу кадрів:

- У нашій компанії службовим автомобілем користуються тільки директор і головний бухгалтер. Начальник завжди може відмовити у використанні службового авто, мотивуючи це тим, що бензин суворо лімітований. Тому ми пересуваємося по місту громадським транспортом - компанія компенсує витрати на проїзні квитки.

А як йдуть справи у наших сусідів?

Відповіді респондентів у Білорусі, Росії і Казахстані свідчать про те, що і там маркетологам пощастило більше за інших - представники саме цієї професії є лідерами по використанню службового авто у всіх цих країнах.

А ви маєте можливість використовувати службовий автомобіль? Заповніть Анкету про роботу і дізнайтеся, як йдуть справи у ваших колег.


Mojazarplata.com.ua

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>