Реклама

Як пройти співбесіду, наймаючись на роботу в Google?

Компанія Google змінює систему найму персоналу. Для працевлаштування достатньо буде пройти 5 співбесід, а не 12-14. Дізнайтеся, про що слід пам’ятати українцям при проходженні співбесіди в міжнародній компанії.

Компанія Google змінює систему найму персоналу. Для працевлаштування достатньо буде пройти 5 співбесід, а не 12-14. Дізнайтеся, про що слід пам’ятати українцям при проходженні співбесіди в міжнародній компанії.

У 2011 році компанія Google планує найняти 6200 нових співробітників. Враховуючи, що кожний здобувач має пройти 5 співбесід, наймаючись на роботу, Google за цей рік має провести 31 тисячу співбесід.

Що треба пам’ятати українцям для успішного проходження співбесіди наймаючись на роботу в Google:

  • Перший етап – телефонне інтерв’ю – поставтеся до нього якомога серйозно. Говоріть голосно, чітко, не поспішайте. Не перебивайте співрозмовника, але не соромтеся перепитувати.
  • Не розраховуйте на везіння, ретельно підготуйтесь до очної співбесіди. Для цього наберіть в по шукачі "google interview questions". Також поновіть свої базові професійні знання.
  • Цінуйте час своїх інтерв’юерів – це найдорожче в процесі найму. Не запізнюйтесь. Якщо з-за хвороби або з інших обставин ви не можете гідно показати себе під час співбесіди, не варто гаяти дорогоцінний час. Перенесіть співбесіду на інший день, коли ви будете в нормі.
  • Не чекайте і не просіть допомоги. Шукайте рішення задачі без зайвих питань. Продемонструйте, що можете досягати мети самостійно.
  • Не бійтеся приймати рішення. Навіть, якщо ваша відповідь буде невірною, до інтерв’юера важливо донести, що ви не боїтеся брати на себе відповідальність.
  • Не нервуйте та частіше посміхайтеся. В Google завжди раді новим колегам, які розділяють принципи компанії – професіоналізм, відкритість, дружелюбність.

Вибираючи місце роботи, важливий не тільки престиж компанії, але й розмір зарплати. Заповніть Анкету про роботу та дізнайтеся, скільки заробляють ваші колеги в інших компаніях.

Mojazarplata.com.ua

22.02.2011

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>