Реклама

Складний пошук роботи: знайти те, не знаю що

пошук роботиЯк шукати роботу, коли немає досвіду? Як обрати спеціальність? Як знайти своє місце в житті?

Молодим спеціалістам складно. Роботодавці не поспішають брати їх на роботу, мотивуючи відмову тим, що у них недостатньо досвіду. Кажуть, що їм тяжко перелаштуватися після навчання, адже час теорії закінчився і попереду лише практика. Вони намагаються брати «комунікабельних», «відповідальних» та «пунктуальних». Як знайте себе та почати кар’єру?

Ви не знаєте, на яку посаду претендуєте? Ви усвідомлюєте, що не працюватимете за спеціальністю? Вас цікавить вільний графік? Ви шукаєте своє місце в житті і поки не вирішили, ким йти працювати? Ви вже починаєте планувати кар´єру? Отже, у нас є кілька порад для студентів та молодих спеціалістів.

Дуже часто розміщають резюме з назвами «будь-яка робота», «все, крім продаж», «згоден розглянути варіанти». Нажаль, ці об’яви не бачить жоден роботодавець. Чому? Пошук по сайту йде за ключовими словами. Роботодавець вводить, наприклад, «програміст». Якщо ви назвали своє резюме «щось, пов’язане з комп’ютером», а вас цікавить кар´єра програміста чи системного адміністратора, то воно висітиме мертвим грузом і зовсім не допоможе знайти роботу. Отже спочатку потрібно визначитися.

Початок чудової кар’єри з нуля.

Якщо ви знаєте, яка галузь дійсно цікава, і готові певний час побути помічником, отримуючи досвід роботи, то вам відкриті практично всі горизонти.

В великих компаніях відкриті стажерські програми. Корисні такі програми і компанії, і вам. Фірма виплачує вам стипендію за вашу обіцянку пропрацювати не менше двох років. Обіцянку скріплено договором, тому все ж рекомендуємо не звільнюватися, а допрацювати визначений термін до кінця.

Але це не єдиний шлях для цілеспрямованої особистості. Ви можете влаштуватися стажером, помічником, асистентом менеджера, секретарем на фірму своєї мрії, щоб пробитися до вершини. Досвід роботи та хороший колектив дозволять вам незабаром піднятися на сходинку вже молодшого спеціаліста. Якщо ви хочете працювати у конкретній галузі, то дуже легко впевнити кадровика взяти вас на роботу. Ось приклади подібних вакансій:

• Помічник бухгалтера (бухгалтерія)
• секретар в рекламну агенцію (реклама)
• помічник рекрутера (кадрові служби)
• помічник системного адміністратора (ІТ)
• помічник юриста (юриспруденція)

Тимчасова робота

Ким працювати, якщо є вільний час? Яку роботу шукати, якщо цікавить вільний графік? Вибір великий, але все залежить від вас та вашого вільного часу. Найчастіше для такої роботи підходить неповний робочий день, а ось досвід зовсім не обов’язковий, тобто саме те, що потрібно для студентів. Ось приклади подібних вакансій:

• кур’єр (доставка документів або замовлень — квитки, покупки)
• промоутер (в супермаркетах, робота на дегустаціях за стійкою в магазинах)
• розклейник об’яв та афіш, розповсюдник флаєрів (місцями бонусом видають безкоштовні квитки і дають дозвіл на безкоштовний вхід в клуб)
• оператор ПК (вносити опис товарів в базу даних, перевіряти інформацію на комп’ютері, переносити паперові документи в електронний вигляд)
• оператор call-центру (відповідати на телефонні дзвінки на «гарячих лінях», обдзвонювати клієнтів з метою надання нових послуг).

Отже успіхів у пошуку роботи та вдалого старту кар’єри! Робота та кар´єра взаємопов´язані, тож зважено продумуйте свій кожен наступний крок!

 Читайте також:

Джерело: career.ua

19.08.2009

 

Заповніть Анкету про Роботу і Зарплату
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>