Реклама

Робота в Facebook: знижки на iPhone і завжди чистe "фіолетовe краватку"

Курка на грилі або шніцель з телятини під соусом на обід, зустрічі з відомими людьми та оплата витрат на няню - лише невелика частина соціального пакета в Facebook. Які ще можливості надаються співробітникам компанії?

Курка на грилі або шніцель з телятини під соусом на обід, зустрічі з відомими людьми та оплата витрат на няню - лише невелика частина соціального пакета в Facebook. Які ще можливості надаються співробітникам компанії?

Компанія Facebook - колектив молодих і талановитих співробітників, чия робота змінює життя і розширює можливості спілкування мільйонів людей. А керівництво компанії піклується про те, щоб, у свою чергу, життя працівників було більш зручним і безтурботним. Домогтися цієї мети допомагає, в тому числі, і широкий соціальний пакет Facebook.

Здоров'я

Заповніть Анкету про роботу і дізнайтеся собі ціну на ринку праці

Складно піти в роботу з головою, якщо самопочуття залишає бажати кращого. Facebook піклується про здоров'я своїх співробітників і повністю оплачує їх медичну страховку. Крім того, компанія на 50% компенсує витрати на страхування членів сімей працівників. Страховка покриває не тільки оплату відвідування лікарів, а й страхування життя і виплати з непрацездатності.

Оскільки часто причинами хвороб стає психологічна напруга, Facebook прагне допомогти співробітникам вийти зі складних життєвих ситуацій. До соціального пакету компанії входить оплата допомоги співробітникам, що мають проблеми в сім'ї, на роботі, а також страждають різними видами залежностей.

Компанія вітає здоровий спосіб життя і компенсує 50% витрат на відвідування тренажерних залів і фитнес-клубів.

Лікарняні та свята

Керівництво Facebook дотримується думки: "хворіє - залишайтеся вдома, поки не відчуєте себе краще". Саме тому співробітникам надається необмежену кількість днів лікарняного. Крім того компанія оплачує 11 святкових днів щорічно.

Сім'я

Керівництво Facebook приділяє велику увагу сімейних цінностей. При народженні дитини Facebook виплачує батькам 4 000 доларів США. Співробітники, які є громадянам США і працюють повний робочий день, можуть також розраховувати на чотиримісячний оплачувана відпустка по догляду за дитиною.

Варто зазначити, що під час перебування у відпустці по догляду за дитиною, співробітник не тільки отримує допомогу, а й має право користуватися всім соціальним пакетом компанії.

Повернувшись на роботу, всі співробітники з повною зайнятістю, які мають дітей віком до п'яти років, можуть отримати компенсацію витрат на няню (3 000 доларів США в рік).

Щорічна оплачувана відпустка

Соціальний пакет компанії включає 21 день оплачуваної відпустки.

Харчування

Невеликі кухні з безкоштовними напоями, закусками і гарячими обідами є практично у всіх офісах компанії. У головному офісі Facebook в Пало Альто працює ціла команда кухарів. Різноманітне меню включає, в тому числі, і страви для вегетаріанців.

Культурні заходи

Практично щотижня в компанію Facebook запрошують когось із знаменитостей. Можливість спілкування з людьми, що добилися успіху, дозволяє співробітникам розширити кругозір і провести час і з користю, і з задоволенням.

Корпоративні знижки

Соціальний пакет Facebook включає знижки на популярну продукцію всесвітньо відомих компаній. У їх числі - Apple, Microsoft, Dell і AT & T.

Транспортні витрати

Співробітники, які користуються громадським транспортом, мають право на компенсацію витрат на проїзний до 50 доларів США на місяць.

Пральня Purple Tie ("Фіолетова краватка")

Компанія допомагає працівникам вирішити і деякі побутові питання. Так, наприклад, співробітники головного офісу в Пало Альто можуть скористатися послугами пральні, хімчистки, майстерні по ремонту шкіряних виробів. І все це, знову ж, абсолютно безкоштовно.

Пенсія

Facebook дає своїм співробітникам можливість самостійно визначати відсоток відрахувань до пенсійного фонду. Відповідно до законів США, цей відсоток може змінюватись в межах від 1% до 75% зарплати працівника. Кожен працівник має право самостійно визначати обсяг своїх відрахувань.

А як йдуть справи в українських компаніях?


За результатами дослідження аудиторської компанії "Ернст енд Янг Україна", найпоширенішою пільгою в соціальних пакетах в Україну є оплата мобільного зв'язку. Таку можливість пропонують 97% з 160 компаній, що взяли участь в дослідженні. Корпоративне медичне страхування пропонують 84% компаній-респондентів. Безкоштовне харчування співробітникам забезпечують 46% компаній. Найрідше в соціальних пакетах в Україну присутні пенсійні угоди - в 6% компаній.

А ви задоволені своєю роботою та зарплатою? Заповніть Анкету про роботу, щоб дізнатись собі ціну на ринку праці.

Mojazarplata.com.ua

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>