Реклама

Її портрет

За статистикою, середня українка працює в торгівлі, освіті чи фінансах, вимоглива до чоловіка і хоче підвищити свою кваліфікацію.
статистика роботи в україні

Українки, як і раніше, отримують менше за своїх чоловіків - через брак освіти або впевненості в собі?

Вивчивши більш 400 сторінок всіляких досліджень, журнал Фокус напередодні 8 Березня представляє портрет середньостатистичної українки.

Невисока жінка з русявим волоссям і сіро-зеленими очима. Зріст - 165 см, об'єм грудей - 88, стегон - 96 см, талія оцінці не піддається. Важить 65 кілограмів. Її звати Наталя або Тетяна, прізвище - Коваленко або Бондаренко. Живе у великому місті, їй майже 42. Вона рано вийшла заміж, народила двох дітей, закінчила медучилище і знайшла постійну роботу в міській лікарні. Втім, ця Наташа чи Таня з рівною ймовірністю може бути вчителем, продавцем, бухгалтером, дрібним державним клерком.

Наша середньоукраїнські подруга вимоглива до чоловіка, сама ж залишається нерішуча в душі і низько себе цінує. Готова мітингувати на вулиці, борючись, наприклад, з незаконною забудовою рідного кварталу. За останні 5 років пройшла перекваліфікацію, тому що дуже хотіла отримати нову професію. Було бажання розібратися нарешті в комп'ютері та підтягнути англійську, але ось на це часу не вистачило: Наталя без оглядки віддає весь вільний час родині та домашнім турботами. Вона не встигає ні читати, ні ходити в кіно. Ведення господарства вважає своїм обов'язком, а наповнення сімейного бюджету - обов'язком чоловіка. Цікавиться політикою і регулярно купує пресу. Фарбує волосся вдома і хоче скинути пару зайвих кілограмів в області живота. Як будь-яка мама, захоплюється своїми дітьми і схвалює, що тепер молодь одружується в 25 років.

 

Працьовита і невимогливa

88,8% жінок працюють на постійній основі. Середньостатистична українка працює на 3-4 години довше, ніж її чоловік. При цьому, будучи на аналогічній посаді, вона заробляє на 30% менше. Тим не менше, згодна отримувати ще менше - в обмін на вільний час і турботу про чоловіка і дітей. Найбільше жінок (14,8%) працюють на недержавних підприємствах. Найпопулярніші галузі жіночої діяльності - освіта, медицина і соцдопомога, сфера послуг (готелі та ресторани), торгівля і фінанси.

 

Пройшла перекваліфікацію

20,7% працюючих жінок протягом останніх двох років пройшли перекваліфікацію і підвищили рівень знань. У спілці Жіночий консорціум відзначають, що нерідко жінки набувають більш прості і менш інтелектуальні професії - наприклад, стають майстрами манікюру, перукарями.


Виховує двох дітей

Останнім часом зростає популярність шлюбних контрактів. У 2005 р. їх уклали 700 пар, у 2006-му - 900, в 2007-му - понад 1200, а в 2008-му - 1,5 тис. Розлучається зараз кожна друга пара, причому часто в судовому порядку ділять майно та відстоють опікунство. Дітей народжують найчастіше у віці від 20 до 29 років. Число дітей «середньої» матері - 1,9. Найпопулярніші зараз імена - Анастасія та Олександр. У порівнянні з 90-ми, стали рідше робити аборти і частіше народжувати поза шлюбом.


Відпочиває

75% працюючих жінок брали відпустку в минулому році, 2 / 3 з них проводили її поза домом. У зв'язку з кризою на відпочинку вже стали заощаджувати 27% українок.

Господиня

Працює по дому в середньому в два рази більше чоловіка, хоч і вважає, що ці обов'язки повинні ділитися порівну.

Не поспішає лікуватися

Лише 20% жінок регулярно звертаються до лікаря і стежать за своїм здоров'ям. 77,2% звертаються до лікаря тільки у разі крайньої необхідності. 70% готові витратити на лікування 1 тис. грн. і більше, але вважають, що їх заробітку не вистачить на достойне медичне обслуговування.


Займається сексом двічі на тиждень

Більшість українок від 18 до 45 років займаються сексом 2-3 рази на тиждень, але хотіли б робити це частіше. Опитування показують, що багато хто готовий займатися любов'ю щодня.


Топ-10 цінностей
  1. Створення сім'ї
  2. Щастя своїх дітей
  3. Спокій та затишок у родині
  4. Власне здоров'я
  5. Щирість у стосунках
  6. Власна зовнішність
  7. Матеріальний достаток
  8. Любов
  9. Постійне місце роботи
  10. Творча работа

 

Читайте також:

 
Джерело та зображення: Фокус

Заповніть Анкету про Роботу і Зарплату
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>