Реклама

Похід у кіно замість депресії

Професійна втома, способи боротьби з депресією на роботі.
depression

Жінки переживають смуток і втому у два раза частіше за чоловіків. Як зберегти гарний настрій і уникнути депресії.


Причини появи безсилля і відчаю:

1. Погане харчування. Якщо ви не встигаєте снідати, обідаєте усухом’я́тку і добре наїдаєтеся перед сном - організм обов'язково перевтомиться.

2. Стреси на роботі і вдома - їх супутниками зазвичай є безсоння, втрата апетиту, розлад шлунку, пітливість.

3. Нестача фізичних навантажень - у цьому випадку організм не отримує достатньо кисню.

4. Недолікована хвороба. Зазвичай ми переносимо застуду та грип, відвідуючи роботу замість того, щоб лежати в ліжку - це завжди негативно позначається на здоров'ї в майбутньому.

5. Застосування ліків, наприклад, протизаплідних, протиалергічних засобів і таблеток від головного болю.

Що таке професійна втома?

Даний вид втоми пов'язаний з трудовою діяльністю. Вона ніколи не виникає раптово, тому її в більшості випадків можна уникнути.

Причинами такої втоми зазвичай стають: монотонна і нецікава робота; маленька зарплата; безладдя на робочому місці і розбовтаний робочий графік; відсутність своєчасної відпустки; неможливість професійного росту; нездатність впоратися з навантаженням; інтриги в трудовому колективі і конфлікти з начальством; брак позитивних емоцій та інші.

Ознаки професійної втоми: непереборне бажання не йти на роботу; дратівливість і гарячкуватість; натягнуті стосунки з колегами; бажання перекласти свої обов'язки на інших; значне зниження працездатності.

Способи боротьби з депресією:

1. Змінити розпорядок дня. Наприклад, можна піти в басейн або частіше зустрічатися з подругами.  Якщо ж втома переходить у хворобу, краще відразу поміняти роботу - здоров'я дорожче.

2. Змінити раціон. Включити до нього вітаміни, виключити жирні продукти, уникати дієт. Брати з собою на роботу фрукти, йогурт, сир.

3. Придумати цікаве хобі. Почніть що-небудь колекціонувати або хоча б просто сходіть в кіно.

4. Змінити звичні обставини.  Можна тимчасово виїхати за місто або переставити меблі в кімнаті.

5. Зайнятися професійним ростом. Для цього слід відвідати курси або тренінги, почитати спеціальну літературу.

6. Розставити пріоритети в діяльності. Необхідно чітко визначити, де у вас відбувається втрата часу і як можна уникнути таких непродуктивних витрат.

7. Частіше бувати на свіжому повітрі.  Дізнайтеся, які парки і сквери є неподалік від вашого будинку або роботи і навідуйтеся туди хоч зрідка.

8. Записатися до спортивної секції.  А інколи достатньо хоча б почати робити ранкову зарядку.

Читайте також:

 

Mojazarplata.com.ua

06.08.2009

Заповніть Анкету про Роботу і Зарплату
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>