Реклама

Ксенія Симонова: історія успіху на шоу талантів

Ксенія СимоноваЗараз в Україні проходить другий сезон популярного шоу «Україна має талант». Участь у шоу вже змінило життя багатьох конкурсантів: крім грошового призу в мільйон гривень, який отримує переможець, багато учасників привертають до себе увагу продюсерів ще під час відбіркового туру.

Проект отримав популярність у багатьох країнах: одним з прикладів стрімкого злету кар'єри стала британка Сьюзан Бойл, чий дохід зробив її однією з найбагатших жінок Англії.

Перший сезон шоу в Україні завоював величезну популярність у глядачів. До кінця складно було виділити одного незаперечного фаворита, та й як об'єктивно порівняти таланти в галузі пісочної анімації, оперного співу та гімнастики?

Мільйон з піску

Переможниця першого сезону шоу «Україна має талант» Ксенія Симонова в перший момент навіть не зрозуміла, що виграла конкурс. Коли ведуча оголосила переможця, Ксенії почулося ім'я Артема Семенова, і вона вирішила, що нагороду, ймовірно, розділять навпіл. Але успіх виявився більшим, ніж вона розраховувала.

Зараз цікаво про це думати, але Ксенія могла б і не потрапити на конкурс талантів, тому що більшість її знайомих і родичів пісочну анімацію талантом зовсім не вважали - так, розвага, на якому грошей не заробиш.

До речі, спеціальний пісок для занять анімацією - задоволення недешеве. Він схожий на порох, і не годиться для будівельних робіт. До того як обзавестися професійним інструментарієм, Ксенія малювала річковим піском на картинах в рамках.

Виявляється, навіть якщо ви отримали мільйон таким чарівним способом, як виграш у конкурсі, вам все одно доведеться заплатити податки. На мільйонну суму податок складе близько 200 тисяч гривень.


На що витратити гроші?

Одна з головних статей витрат - добродійність, допомогу хворим дітям та медичним установам.

До речі, основною причиною участі Ксенії у проекті був збір благодійних коштів для лікування дівчинки Ніки. Насамперед на виграні гроші Ксенія Симонова купила будинок, і зараз займається його облаштуванням. Вона планує зробити хореографічну студію і зал для перегляду анімаційних робіт.

А ось до модних брендів дівчина поки не пристрастилася. Виступаючи на проекті, Ксенія одягалася в наряди, зшиті мамою, і була однією з найстильніших учасниць.

Незвичайна творчість

У Ксенії дві освіти - психологічний і художній, але великого досвіду роботи по жодній з цих спеціальностей у неї не було. Разом з чоловіком вона працювала в євпаторійському журналі «Шоколад»: з-за кризи їм довелося припинити видаватися, але зараз бізнес знову приходить у норму.

У планах у Ксенії була і третя освіта - інститут іноземних мов, але поки що цю ідею вирішили відкласти. Про незвичний виді мистецтва дівчина дізналася від чоловіка, тоді ще майбутнього.

Після весілля і народження сина Ксенія згадала про цей незвичайний творчості і почала практикуватися: спочатку на самоті, потім зважилася показати те, що виходить близьким людям. Спочатку їй не дуже подобалися результати, але поступово вона відчула, як працювати з піском.

До участі в конкурсі дівчина займалася пісочної анімацією близько двох років. Будь-яка робота, навіть якщо вона відточена десятки разів, з кожною новою пробою вийде трохи інший. Малюючи на піску, немає часу на ретуш, кожна лінія проводиться один раз, і виправити щось можна, лише почавши наново. Тому кожен малюнок - імпровізація.

Робочий графік

Ксенія Симонова - «сова», вона вважає за краще працювати вночі і закінчує на світанку. І називає своєю слабкістю працювати під клубну музику. Такий графік не тільки зручний для її творчості, але і дозволяє знаходити баланс між роботою і сім'єю. Денний час іде на домашні клопоти і турботу про сина. Говорячи про сім'ю, Ксенія зізнається, що більшою мірою відчуває себе мамою, ніж художником. І завжди прислухається до думки сина про свої роботи.

23.04.2010

Читайте також:

Mojazarplata.com.ua

 

Заповніть Анкету про Роботу і Зарплату
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>