Реклама

Відпустка при вагітності та пологах не буде зарахована в трудовий стаж

Згідно з законом про пенсійне страхування відпустка при вагітності та пологах не входить в трудовий стаж. Дізнайтесь, які рішення, щодо зміни до цього закону прийняла Верховна Рада України.

вагітністьВерховна рада України відмовилась ввести нарахування в трудовий стаж періоду знаходження у відпустці при вагітності та пологах.

За прийняття відповідного документу № 4694 проголосували 38 депутатів при мінімально необхідних  226.

Проект закону передбачає внесення змін до статей 11 та 19 закону "Про обов'язкове державне пенсійне страхування".  Зміни передбачали зарахування в  трудовий стаж періоду знаходження у відпустці при вагітності та пологах.

Крім того, документ передбачав внесення змін до статті 40-ї закону "Про обов'язкове державне пенсійне страхування" для запобігання сниження коефіцієнту заробітної плати (доходу), який враховується при нарахуванні пенсії.

У відповідності  з цими змінами, при бажанні застрахованої особи, при розрахуванні пенсії могли би виключатися періоди  знаходження у відпустці при догляді за дитиною до досягнення нею  3-річного віку, періоди прохождення служби у Збройних Силах та Службі Безпеці України, Міністерстві внутрішніх справ, періоди догляду за дитиною-інвалідом, інвалідом першої групи та людиною похилого віку, яка потребує постійного догляду.

А чи знаєте ви, скільки треба заробляти сьогодні, щоб отримати достойну пенсію завтра? Заповніть Анкету про роботу та заробітну плату і ви про це дізнаєтесь.

Mojazarplata.com.ua

23.09.2010

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу і зарплату!
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>