Реклама

Як дізнатися собі ціну на ринку праці в Україні?

Скористайтеся Калькулятором зарплати в Україну і дізнайтеся, скільки заробляють українці на аналогічній посаді.

Скористайтеся Калькулятором зарплати в Україну і дізнайтеся, скільки заробляють українці на аналогічній посаді.

У квітні 2011 на Mojazarplata.com.ua запущений Калькулятор зарплати. З його допомогою можливо не тільки порівнювати зарплати в різних професіях, але й отримати уявлення про премії та інші привілеї, а також багато іншої корисної інформації.

Калькулятор зарплати - це безкоштовний он-лайн інструмент, який грунтується на даних, отриманих від українських інтернет-користувачів. Калькулятор в Україні створено на підставі 5559 Анкет. На даний момент Калькулятор зарплати в Україні охоплює 39 професій в 13-ти галузях. Але у ваших силах зробити Калькулятор більш повним і достовірним.

Яку інформацію можна отримати з Калькулятора зарплати?

За допомогою Калькулятора можна дізнатися, скільки заробляють працівники представлених професій. Оберіть потрібну сферу діяльності і професію. Вкажіть персональні характеристики: стать, освіта, стаж роботи, розмір фірми, кількість робочих годин на тиждень і т.п. Залежно від зазначених особистих характеристик Калькулятор покаже вам годинну, денну, місячну та річну зарплату в обраної професії.

Малюнок. 1. Більше інформації про роботу і зарплату вчителів іншої спеціалізації

Більше інформації про роботу і зарплату вчителів іншої спеціалізації

Крім того, ви отримаєте інформацію про:

  • мінімальну, середню і максимальну зарплати за професією,
  • середньому віці,
  • рівень освіти,
  • наявність дітей,
  • робочий стажі і
  • розмір фірми колег по професії.

Ви також зможете дізнатися, на які професійні пільги можуть претендувати працівники даної професії, а саме:

  • надання автомобіля компанії,
  • оплата свят і відпусток,
  • надбавка до зарплати за високу продуктивність,
  • інші щорічні премії.

На останньому кроці Калькулятора ви зможете ознайомитися з графіками і отримати уявлення, наскільки працівники тієї або іншої професії задоволені своєю роботою і заробітною платою.

Малюнок. 2. Ступінь задоволеності роботою і зарплатою вчителів іншої спеціалізації

Ступінь задоволеності роботою і зарплатою вчителів іншої спеціалізації

Вашої професії немає в Калькуляторі зарплати?

Щоб вона з'явилася, Анкету повинні заповнити не менше 50 людей вашої професії. Заповніть Анкету про роботу самі і попросіть також своїх колег - і ваша професія з'явиться в новій версії Калькулятора через півроку.

Якщо ваша професія вже є в Калькуляторі зарплати в Україні, але ви ще не заповнювали Анкету, то зробіть це прямо зараз. Таким чином, ви сприятимете збору достовірної інформації і допоможете зробити ринок праці в Україні більш прозорим і справедливим.

Довідка. Фонд WageIndicator є некомерційною організацією, заснованою Університетом Амстердама, сайтом про кар'єру Monster.com і Голландської організацією профспілок у 2003 році. Йому належить концепція і всесвітня база даних, отримана в результаті онлайн-анкетування. Всі дані постійно оновлюються, завдяки взаємовигідній співпраці з найбільшими ЗМІ, інтернет-порталами, іншими партнерами в дослідницькій сфері реалізації проекту.

Mojazarplata.com.ua

 

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>