Реклама

5 творчих спеціальностей, які приносять гроші

творча робота

У нашому суспільстві часто вважається, що «художник повинен бути голодним», а якщо вам пощастило бути творчою особистістю, то варто забути про високі заробітки. На щастя, ці сумні переконання не відповідають реальності. 

Ви любите малювати? Легко придумуєте нові ідеї? Нестандартно мислите? 
Якщо ви володієте багатою уявою і художніми здібностями, у нас для вас гарні новини: ви ніколи не будете бідним художником. 

Багато великих компаній покладаються на талановитих людей щодня. А отже, ви зможете знайти роботу, де вітаються ваші творчі нахили - і платять високу зарплату. 

П'ять спеціальностей для тих, хто має художні нахили: 

1. Графічний дизайнер. 

Якщо ви любите малювати, а слова дизайн, перспектива і корекція кольору для вас не пустий звук, вам варто задуматися про кар'єру графічного дизайнера. Саме на цій посаді ви зможете щоденно використовувати свою творчість на повну котушку. Як дизайнер, ви можете займатися масою речей - від розробки логотипу, до створення веб-сайтів. 

Зарплата дизайнера в Україні: від 2000 до 6000 гривень 

Курси


2. Копірайтер. 

Якщо ви легко управляється зі словами, і іншим людям подобається читати те, що ви думаєте, копірайтинг може стати вашою ідеальною роботою. У чомусь копірайтери схожі з дизайнерами, тільки замість фотошопу і планшета вони використовують слова. У цій професії ви постійно створюєте нові цікаві послання і способи донести до аудиторії свою думку. 

Зарплата копірайтера в Україні: від 1500 до 8000 гривень 

Курси


3. Репетиторство або приватне викладання. 

Вам здається, що ви отримали надто творчу освіту, щоб заробляти на цьому гроші? Якщо вже давно вашим улюбленим заняттям є спів, або гра на музичних інструментах, ви можете спробувати свої сили в якості викладача. Працюючи вчителем співу, музики або театрального мистецтва, ви можете використовувати свій творчий потенціал як джерело натхнення для майбутнього покоління. Окремий джерело доходу представляє підготовка абітурієнтів до іспитів. 

Зарплата викладачів - від 80 гривень за урок 

Курси: має сенс викладати ті діцсіпліни, з якими ви добре володієте за рахунок утворення та особистого досвіду. 

4. Гейм-дизайнер 

Якщо ви захоплені відео-іграми і володієте талантом художника, вам буде цікава можливість стати дизайнером відео-ігор. Створення персонажів, анімації, музики та історії гри - чим не приваблива робота? 

Зарплата гейм-дизайнера в Україні: до 6000 гривень 

Курси

5. Менеджер з реклами 

Ви вмієте бачити ситуацію в цілому? Вам подобається працювати в ситуаціях виклику? Якщо ви володієте цими якостями, а також високим рівнем креативності, вам варто подумати про кар'єру менеджера з реклами. На цій посаді ви зможете просувати зміни в концепції проекту, і організовувати команду творчих людей, щоб виконати свої задуми. 

Зарплата менеджерів з реклами в Україні: від 2000 до 4000 гривень 

Тренінги

Вибір курсів в Україні

У статті використано матеріали сайтів Ліга.нет, Jobs.us, rabota.ua
Джерело

18.03.2010

Читайте також:

Заповніть Анкету про Роботу і Зарплату
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>