Реклама

Хочете заробляти більше?

Для цього треба скласти собі ціну на ринку праці як професіоналу. Проте, як отримати таку інформацію? Просто заповніть Анкету про роботу та заробітну плату на Mojazarplata.com.uа.

Для цього треба скласти собі ціну на ринку праці як професіоналу. Проте, як отримати таку інформацію? Просто заповніть Анкету про роботу та заробітну плату на Mojazarplata.com.uа.

Після обробки, дані повертаються на сайт у вигляді Калькулятора зарплат. З його допомогою можна буде безкоштовно порівняти свою заробітну плату з заробітною платою колег, а також прослідкувати за тенденціями на ринку праці, як в Україні, так і закордоном. В кінці року він з'явиться на сайті Mojazarplata.com.uа

Навіщо порівнювати заробітну плату?

Порівнюючи заробітну плату з заробітною платою колег на аналогічних посадах, з такою ж освітою та досвідом роботи та профілем, нескладно дізнатися, чи отримуєте ви по заслузі.  Порівнюючи зарплату в суміжних чи інших спеціальностях, знаючи ступінь задоволеності роботою та заробітною платою, можна переконатись в правильності свого вибору чи задуматись про зміну професії. І , звичайно, Калькулятор зарплат допоможе кожному професіоналу  скласти свою ціну. Подібні знання надають впевненості і допомагають одним знайти більш високооплачувану роботу, а іншим відважитись на ведення переговорів про підвищення заробітної плати з роботодавцем.

Як працює Калькулятор зарплат?

Калькулятор  зарплат  базується на даних Анкет, які заповнені більшою кількістю інтернет-користувачів (наймані робітники, фрілансери та підприємці) по 1500 професіях та 400 галузях. Для появи професії в Калькуляторі треба як мінімум 50 анкет. Крім зарплат, Калькулятор включає в себе інші важливі показники, такі  як вік, стать, рівень освіти, розмір компанії, бонуси та привілеї, задоволеність роботою та зарплатою і таке  інше. З його допомогою можна простежувати тенденцію зміни зарплат робітників, в залежності від цих показників. Така  інформація може бути корисною і будь-якому роботодавцю, щоб розробити ефективну систему оплати праці  і  не тільки залучити нових, але й утримати таких цінних спеціалістів, які вже є.

Калькулятор зарплат працює вже в 26 країнах світу. Дякуючи цьому, можна порівняти зарплати не тільки на національному, але й на міжнародному рівні. Тому, Калькулятор зарплат може стати добрим помічником і для тих, хто шукає роботу закордоном.

Із країн СНГ Калькулятор є поки що тільки в Росії та Білорусі. Якщо ви перейдете за посиланням на Калькулятор зарплат у Білорусі, ви зможете подивитися, як ви зможете використати інформацію про зарплати та умови праці.

Програма по вивченню ринку праці  Фонда WageIndicator

Програма по вивченню ринку праці почала працювати в 2001 році в Нідерландах. В 2002 році приєдналась Німеччина, Англія та Бельгія. В 2003 був заснований Фонд  WageIndicator. Сьогодні  Фонд включає майже 60 утворених в одному стилі національних веб-сайтів в більше ніж 50 країнах на всіх материках з величезною кількістю  відвідувачів.

Ви можете зробити український Калькулятор зарплат більш повним  та достовірним, коли заповните анонімну Анкету про роботу та зарплату.

Mojazarplata.com.ua

16.11.2010

Матеріали по темі:

Заповніть анкету про роботу та зарплату!
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>