Реклама

Робота без стресу: як вибрати

робота без стресу

Буває, що ви відчуваєте себе на роботі настільки напруженим, що ось-ось вибухне? Деякі професії змушують співробітників переживатиме стрес практично щодня, але є й такі, які дозволяють вам повністю розслабитися і відчути себе не гірше, ніж на тропічному острові.

І спокій вашої роботи не вплине на ваш дохід - зарплата може бути досить привабливою. 
Отже, представляємо вашій увазі професії з найменшим рівнем стресу. 


Щоб їх визначити, потрібно звернути увагу на ті робочі фактори, які викликають напругу саме у вас. Якими вони можуть бути? 


Стрес-фактор: «Допоможіть! Я терпіти не можу свого начальника! » 

Якщо робота на начальника-тирана постійно виводить вас із себе, подивіться на наступні альтернативи: 


1. Власник бізнесу / Підприємець 
Чим це зручно? 
Ви більше не ніколи не будете скаржитися на начальника, оскільки начальник - це ви самі. Починаючи свою справу або відкриваючи свій бізнес, ви самі відповідаєте за свій добробут і забезпечуєте себе. 
І, хоча роботи буде багато, відповідно до досліджень індексу благополуччя, опублікованому в Уолл стріт джорнал, саме власники власного бізнесу значно перевершують представників всіх інших професій з почуттю задоволеності роботою. 


Зарплата залежить від того, який саме бізнес ви виберете, але ваш дохід може виявитися вищим, ніж ви думаєте. 


Навчання: основи бізнес-адміністрування ви можете вивчити на програмах MBA. 

2. Масажист 
Чим це зручно? 
Більшість масажистів працюють самостійно і незалежно, вони не прив'язані до чіткого графіку, так що вам не потрібно буде турбуватися про тертя з начальством, якщо його просто не буде поруч. Плюс, у вашому розпорядженні завжди розслаблююча музика і комфортна атмосфера, яка впливає на вас такий же розслаблюючий ефект, як і на клієнта. 


Навчання: пройшовши курси масажу, ви вивчаєте, як влаштовано людське тіло, і базові техніки роботи з ним. 

Зарплата масажиста: багато масажисти працюють на часткову зайнятість, так що їх зарплата може значно варіюватися, але ті фахівці, які мають досвід роботи, заробляють близько 3500 грн (за даними джоб.укр.нет) 


Стрес-фактор: «Мене просто вбивають щоденні поїздки на роботу і назад.» 


Якщо вам до смерті набридло стояти в пробках, або витрачати по півтори години на поїздку в один кінець, вам варто звернути увагу на ті професії, якими ви можете займатися з дому. 


1. Програміст 
Чим це зручно? 
Ви можете займатися розробкою програмного забезпечення з будь-якої точки Землі, де є підключення до інтернету. Крім того, поданим останніх досліджень ринку праці, саме програмісти мають найбільш вигідну позицію в плані працевлаштування - попит на них залишається стабільно високим. 


Навчання: більшість вакансій призначені для фахівців як мінімум з рівнем бакалавра, проте іноді можна починати кар'єру, маючи всього лише сертифікат відповідних курсів. 


Зарплата програміста в Україні сильно відрізняється в залежності від регіону, крім того, багато ІТ-фахівці працюють з іноземними компаніями. Але середні значення перебувають у районі 8 000 грн, згідно даних  www.developers.org.ua


2. Викладач або приватний репетитор 
Чим це зручно? 
Спілкуючись з дітьми та студентами, ви самі відчуваєте себе трішки молодше і веселіше. Крім того, репетитори працюють за власним графіком, і можуть перевіряти завдання навіть з дому, по телефону, скайпу або електронною поштою. 


Навчання: необхідний диплом спеціаліста або магістра в тієї дисципліни, яку ви маєте намір викладати. 


Зарплата репетиторів в Україні: як правило, починається від 80 грн за годину.

 
Стрес-фактор третій: «Хочу, щоб моя робота була більш творчою!» 


Відчуваєте, що задихається в своєму офісному куточку? Вивчіть ті спеціальності, які дозволяють вам розкрити свій творчий потенціал. 


1. Художник-мультиплікатор 
Чим це зручно? 
Вважається, що, коли ви займаєтеся якимось творчим процесом, це допомагає вам вирішити внутрішні конфлікти і розібратися у своїх емоціях. Якщо вам до душі ця ідея, то творчі спеціальності можуть стати відмінним варіантом. Звичайно не обов'язково з розгону братися за анімацію - ви можете й малювати комікси, і займатися боді-артом, і розфарбовувати стіни до дитячого свята, і робити портрети на замовлення, і цим справа не обмежується. 


Зарплата художника в Україні буде в першу чергу залежати від того, наскільки захоплююче портфоліо ви маєте. 


Навчання:  ви можете обирати з великої кількості художніх курсів.


2. Веб-дизайнер 
Чим це зручно? 
Вивчення веб-дизайну і створення сайтів допоможуть технарям вилікуватися від творчого свербіння. Хоча робота за проектами, як правило, має чіткі дедлайни, більшість веб-дизайнерів любить свою роботу, тому що вона дозволяє їм створювати щось зовсім нове з нічого. При цьому, робота в офісі дозволяє розраховувати на стабільний оклад і, що не менш важливо, вам не потрібно буде турбуватися про наступне замовленні. 

Зарплата веб-дизайнера в Україні: досвідчений фахівець може заробляти близько 8000 грн, за даними порталу www.jobs.ua 

Навчання: швидкий розвиток технології у веб-дизайні призвів до формування безлічі навчальних програм, де ви можете вибрати ту, яка найбільш відповідає вашим цілям. 

7.04.2010

Джерело
Читайте також:

Заповніть Анкету про Роботу і Зарплату
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>