Реклама

Декілька способів заробити в Новий Рік

дід морозВ очікуванні Нового Року усі готуються до витрат: подарунки родині та друзям, новорічний стіл, поїздка на відпочинок.

І все ж святкові дні можна використати для того, щоб непогано заробити. Як це зробити? Mojazarplata.com.ua розповість про реальні можливості заробити під час свят.


- Спробувати себе у ролі Діда Мороза або Снігуроньки

Влаштуватися Дідом Морозом можна в агенцію з організації свят, а можна шукати собі клієнтів самостійно.

Працюючи Дідом Морозом від агенції, можливозаробити до 5 тисяч гривень.
За один виїзд платять близько 50 гривень (25% від загальної вартості послуги). Протягом 20 хвилин Дід Мороз вітає дитину, вислуховує віршики чи пісеньки, вручає подарунок і поспішає до наступного маляти. За день цілком реально встигнути за десятком адрес.
Основні вимоги до «дідусів» такі:
- Акторські здібності, поставлений голос;
- Великі габарити - зріст від 180 і розмір одягу від 54;
- Особистий автомобіль.

Якщо ви працюєте самостійно, звертайте увагу на «дрібниці»: нехай ваш костюм буде справді яскравим і вражаючим (і при цьому теплим, інакше навіть в машині легко замерзнути), борода білосніжною і густою, а мішок - досить містким. І, природно, вітальна промова має бути з родзинкою і відмінно відрепетирувана.

Власники гарних новорічних костюмів, які не мають наміру їх використовувати за призначенням, можуть здати вбрання в оренду.

- Взяти участь у корпоративі

За виступи на корпоративах ціни вже дорослі - за годину Дід Мороз бере до 500 гривень. А якщо врахувати, що в новорічну ніч можна об'їхати півсотні вечірок, а сума за виклик подвоюється, заробити можна непогано. До речі, експерти повідомляють, що цього року корпоративних свят стане більше.
Є й інші варіанти: окрім Діда Мороза, на корпоративних заходах користуються популярністю ведучі, ді-джеї, артисти, танцюристи, вокалісти, сценаристи. Вимоги у кожної компанії свої, але знайти для себе прийнятний варіант цілком реально. А зарплата ведучого за вечір становить близько 2000 гривень.

- Вибрати вакансію в сфері послуг

Залишаються актуальними послуги обслуговуючого персоналу: вечірки вимагають великої кількості офіціантів і хостесс. За одну зміну офіціанти отримують від 100 гривень.

За суму від 20-25 гривень за годину можна влаштуватися посидіти з дитиною, поки батьки відправилися святкувати чи вітати друзів.
А догляд за домашніми тваринами, поки їх господарі у відїзді, буде коштувати від 80 гривень на день.

Нескладно влаштуватися промоутерами: перед святами компанії починають активно просувати свої товари і послуги, і організовують рекламні акції. Оплата звичайно становить від 12 до 20 гривень за годину.

У новорічний вечір нарозхват таксисти, а тарифи на перевезення зростають в два-три рази. А після свят з'явиться можливість заробити, домовившись про прибирання квартир та офісів після бурхливої вечірки.

Як влаштуватися?

Не полінуйтеся переглянути оголошення на job-сайтах: до свят зростає частка вакансій з назвами «актор», «ді-джей», «ведучий», а то й просто «підробіток на Новий рік».
Пропозиції про роботу можна знайти і безпосередньо на сайтах event-агенцій.

І традиційно ефективним залишається сарафанне радіо: розпитати у друзів, колег і сусідів про можливості заробити на Новий Рік. Можливо, вони якраз шукають діда Мороза, який би привітав їх дитину, або таксиста, який погодиться підкинути в гості.

Mojazarplata.com.ua

25.12.2009

Читайте також:

Заповніть Анкету про Роботу і Зарплату
loading...
Реклама
Реклама
Реклама
Loading...
<!-- /15944428/Mojazarplata.com.ua_ua/Mojazarplata.com.ua_ua_Inarticle_Video --> <div id='div-gpt-ad-1604915830963-0'> <script> googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1604915830963-0'); }); </script> </div>